KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16446294

nr 1644 6294

Sixten Fager

(f. 1920), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 31x31-44x52 cm

Sixten Fager, född 1920, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:43:45

23/9 17:57:48 1      Vinnande bud

Sixten Fager

Läs mer om Sixten Fager