KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16446294
nr 1644 6294
Sixten Fager
(f. 1920), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 31x31-44x52 cm
Sixten Fager, född 1920, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:43:45
23/9 17:57:48